1978 Yılında 50 m2'lik bir alanda ticari faaliyete başlayan firmamız, halen Nilüfer Organize Sanayi Bölgesindeki modern tesislerinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

HAKKIMIZDA

Kuruluş anından itibaren %100 kalite ilkesini hedefleyen kurumumuz, Türkiye kuaför salonlarını renklendirirken, farklı tasarım seçenekleriyle kuaför salon mobilyası sektörüne ışık tutmaya devam ediyor. Profesyonel kadrosu ile çağın gelişim ve ihtiyaçlarını yakından takip eden kurumumuz, kuaför salonlarından dünyanın bugününü yaşatmaktadır.

Yıkama setlerinden bay & bayan oturma gruplarına, bay & bayan tezgahlarından komidin gruplarına, bekleme gruplarından masaj & ağda yataklarına, çocuk tezgahlarından çocuk oturma gruplarına ve aksesuar & aparatlarına, kadar kuaför salon mobilyasında ihtiyaç duyulan her grupta hizmet vererek kuaförlerimizin sanatına yakışan mekanlar sunuyor.

53 ülkeye ALPEDA markası adı altında ihracat yapan kendi segmentinde ilk K-Q TSE-İSO-EN 9001 kalite sertifikasına sahip firmalardan olan Filiz Çelik San.Tic. A.Ş. pazar araştırmalarına kesintisiz devam ediyor. 

VİZYONUMUZ

Müşteri beklentilerinin önünde olan yenilikçi yapısıyla; 2023 yılında kuaför ekipmanları sektöründe dünyada ilk 10 markadan biri olmak ve Cumhuriyetimizin 100.yılındaki ulusal hedefleri doğrultusunda ülkemiz insanı için değer yaratmak.  

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin konforu, mutluluğu ve huzuru için varız.

 

KURUMSAL DEĞERLERİMİZ

Dürüstlük, Saygınlık, Sorumluluk, Sahiplenme, Başarma arzusu
Çalışkanlık, Plan program, İnisiyatif kullanmak, Birbirini tamamlayan takım çalışması,
Ürün ve Hizmet Kalitesi, Sürekli iyileştirme, Müşteri memnuniyeti ve bağlılığı, Çevreye saygı