ALPEDA TASARIM ve UYGULAMA
Bünyemizde bulunan uzman mimari ekipler ve 30 yılı aşkın tecrübemizle hayallerinizdeki salonları hayata geçirmeyi hedefliyoruz. Konusunda uzman mimar ve tasarımcılardan oluşan ekibimiz, sizlerin beklentilerini zamanında ve uygun bütçelerle anahtar teslimi olarak karşılamaktadır.

ÜRETİM ve UYGULAMA
6000 m2'lik modern tesislerde isteğinize uygun ürünler TSE-ISO-EN:9001 kalite güvencesi altında üretilmeye başlar. Alpeda tasarım ve uygulama ekibi bünyesindeki deneyimli inşaat uzmanları onayladığınız 3 boyutlu projenizi en hızlı şekilde hayata geçirirken siz, sorun ve stresten uzak bir şekilde salonunuzun diğer ihtiyaçlarını karşılamak için zaman kazanmanın keyfini yaşarsınız.

DANIŞMANLIK ve TASARIM
Beklentileriniz ve hedefleriniz mimari proje ekibimizle yapacağınız detaylı toplantılarla belirlenir. Ortaya çıkarılan veriler ışığında 2 boyutlu yerleşim ve 3 boyulu salon projeleri hazırlanarak beğeninize sunulur. Alpeda tasarım ve uygulama ekibi, özel ürün ve uygulama taleplerinizi en verimli şekilde ve bütçenize uygun olarak hazırlar.

MONTAJ ve TESLİMAT
Salon projelerinizin hazırlanmasından inşaat faaliyetlerine ve ürün montajına kadar olan süreç bünyemizdeki uzman ekip tarafından yönetilmektedir.

Uzmanlığımız ve 30 yıllık deneyimimiz, ürünlerinizi ve salonunuzu söz verdiğimiz tarihte vermemizi sağlamaktadır.
 

İletişim Bilgileri

  1. Nilüfer Organize San. Bölgesi 115. Sk. No:7 Pk:16140
    Nilüfer / BURSA
  2. Telefon : 444 40 74
  3. Fax : +90 (0224) 411 10 24
  4. E posta : info@alpeda.com
  5. Bizimle çalışmak ister misiniz ?
 İletişim Formu Tıklayınız

Size geri dönüş yapabilmemiz için formu eksiksiz doldurmanız gerekmektedir